Trener personalny Orneta

Trener personalny Orneta

14 maja, 2020 0 przez Mikołaj Online

Postanowiłaś, że od dziś będziesz często i sumiennie ćwiczyć? Chcesz aby dostarczyło Ciż toż całkowicie taki rezultat jak zaplanowałaś, lecz nie do kraju wiesz co więcej robisz źle oraz co warto poprawić? Zobacz swoją listę, która wskaże Ci punkt wykonania i wesprze szybciej osiągnąć zaplanowane cele.

Trener personalny Reszel

1. Nie kosztuj przed treningiem

Dla wielu jest obecne czysta zasada, ale zaufaj mi, niejedna osoba wprowadza na utrzymania fitness z dużym brzuchem. Bez zadania jest, czy zjesz wartościowy posiłek czy kebaba. W jednym natomiast nowym przypadku bardzo możliwe jest, że odczujesz duży dyskomfort – zacznie boleć Cię brzuch, będziesz miała wzdęcia, obciążysz układ pokarmowy, jaki nie strawi jedzenia. Poczujesz senność i zmęczenie i praktyczne, że przerwiesz trening. Żelazną wartością jest, aby po posiłku odczekać przynajmniej 2 godziny i dopiero po udać się na siłownię. Wracając do kebaba, pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę, że ciężkostrawne posiłki są ponad bardziej niekorzystny nacisk na układ, zwłaszcza jeżeli zależysz utrzymać lub wyrobić formę czy zrzucić zbędne kilogramy.

Zobacz również impact factor

Trener personalny Reszel

2. Nie kosztuj z sauny

Sauna przed treningiem może pokazać się zbyt wysokim obciążeniem dla organizmu, zwłaszcza dla uczucia i związku krwionośnego. Po pierwsze po saunie przeważnie jesteśmy odwodnione oraz po rozwiązaniu z niej potrzebujemy dokładnie przywrócić organizm do normalności. Ruch w takim mieszkanie nie będzie dobry dodatkowo że spowodować bardzo słabego niż dobrego.

Po drugie sauna rozluźnia mięśnie, a podczas ćwiczeń zależy nam, by stanowiły one napięte. Dlatego też tak przedstawić na głęboką rozgrzewkę, zamiast na saunę.

3. Nie pij alkoholu

Kolejny element, który dla grup może dawać się wręcz śmieszny – na wesele. Są przecież osoby przychodzące na siłownię po pewnym albo dwóch piwach. Nie mowa tutaj o upojeniu alkoholowym, a jedynie o minimalnej ilości alkoholu we krwi, jaka potrafi przyczynić się do kontuzji. Pogorszy pracę układu ruchu, krążenia i nerwowego. Jeżeli to dzisiejsze popołudnie spędziłaś ze szklanką piwa czy kieliszkiem wina, odpuść trening. A naprawdę nie przyniesie Ci zamierzonych rezultatów.

4. Zrób się na zachód

Trener personalny Reszel

Przed rozwiązaniem na siłownię, skończ się i dużo spakuj torbę. Zabierz ze sobą wystarczającą ilość wody, klapki i ręcznik pod prysznic oraz ręcznik, jaki będziesz brała na indywidualnej siłowni. Nie zapomnij też o przyjemnym i niekrępującym stroju. Buty treningowe damskie to cel, jeżeli zależysz uniknąć kontuzji. Miej więcej o gumce do włosów i zegarku sportowym monitorującym Twój wysiłek. Wyśpij się, zjedz wartościowy posiłek, odczekaj wystarczającą ilość klimatu także do działania! Zrób normalny trening!

Trener personalny Reszel

zobacz również Czego nie robić przed treningiem?

0 0 votes
Daj ocenę