Siłownia Ińsko

Siłownia Ińsko

9 lipca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa od tych, którzy im się podporządkowują, dodaje nam pewności siebie i energie, poprawia libido. Każdy człowiek powinien zabiegać o to, by poziom tegoż hormonu utrzymywać obok siebie na szerokim poziomie. Niezależnie bowiem od dziwnej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że lecz nie musimy już walczyć o przetrwanie czy prześcigać się o samice kiedy polscy przodkowie- testosteron dużo jest nam cholernie potrzebny. Szczególnie gdy uwzględnimy fakt, że w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek małej wielkości plemników w nasieniu mężczyzn o ponad połowę!

Siłownia Mieszkowice

Bezpośrednią tego uwagą jest niski testosteron, z kolei przyczyn tegoż zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni mówią, że to sukces wzrastającego odsetku gości z nadwagą (im daleko tłuszczu, tym zwykle niższy testosteron), inni wierzą, że to przez estrogeny, których dostarczamy sobie z zewnątrz. Ja zgodzę się z tymi, którzy za głównego winowajcę mają… stres. Nic tak skoro nie zaburza polskiej gospodarki hormonalnej, jak przewlekłe napięcie. Jeżeli jesteś na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Odda się z ostatnim walczyć. Niniejszy punkt podpowie Ciż nie tylko, kiedy się wyluzować, ale i jako pozostałymi metodami dać sobie większy stopień hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To obecnie ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Pracując na szybką metę- mobilizuje nas do tworzenia, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety dzisiaj w ogromnej w części przypadków martwimy się rzeczami, jakie nie stanowią zagrożenia życia, więc mechanizm z starych czasów bardziej przeszkadza, niż pomaga. Tym bardziej że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (jakie to dzisiaj płacą za nowotwory i wady serca- dwie główne przyczyny zgonów w krajach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), umieszczanie się tłuszczu, czy wywiady ze snem, przemęczenie i drażliwość. A co najniebezpieczniejsze dla mężczyzn- konkuruje z polskim testosteronem. Dlatego powinieneś się imać jakichś rodzajów (no, może poza heroiną…), aby się wyluzować. Medytacja to bezwzględny numer sam na liście wyjść na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy umysł i lekki sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny element- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że posiadasz kogoś, kto ten masaż będzie wymagać Ci grać 😉 Po piąte- kontakt z innym człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Jeszcze lepiej działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są wyłącznie dla starych, znerwicowanych bab)… i też jedna, bardzo oryginalna porada- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w górę w znaku triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, że jesteś widoczny siebie, więc zaczyna mieć więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest wyjątkowo istotne, dlatego zawsze przeznaczam nań właściwą uwagę. Uznaj je zbyt podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Mieszkowice

Walcz z nadmiarem estrogenów

Tak jak kobiety wytwarzają niewielkie kwocie testosteronu, choć niektórzy myślą, że obejmują go tylko samcy, tak i my wytwarzamy pewne części estrogenu, choć stosowany jest niezmiernie z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, aby nie zdominował naszego testosteronu. Najważniejszym elementem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To zwłaszcza tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, który z kolei powoduje stawianie się tłuszczu… i kółko się zamyka. I następnie się dziwisz, że tyle ludzi ma pokaźne piersi i brzuchy, jakby ubiegli w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak istotne jest myślenie o politykę a jako dużo lenistwo obejmuje ich męskość, na pewno zachowali się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Ta w butelkach zawiera wychodzące z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj i mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i kilka piwa (chmiel co prawda ma roślinne odpowiedniki estrogenu, jakie w mniejszym stanie na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to szybko duża dawka tych niekorzystnych związków)

Siłownia Mieszkowice

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie rozumiesz to rano, zajmując się z racja zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego odpowiednią ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego formy. Ważna zatem dokonać na moc rodzajów. Przede wszystkim- przewietrz pokój przed wyjściem do łóżka. Badania pokazują, że tak śpi nam się w nieco chłodnym pomieszczeniu. I oczywiście w takim, gdzie jest mocno tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na przynajmniej godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz umysł, gdyż sprawiają wrażenie, że jest dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (znanej jako hormon snu). Dodatkowo warto zobaczyć, lub nie śpimy na kupno miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, ale warto dmuchać na zimowe), nie zajmować się przed snem grami czy filmami i nie spożywać posiłków na 3 godziny przed snem. Natomiast to mit, że przytyjesz, ale jeśli organizm skoncentruje się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które ułatwiają zasypianie. Należą do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj drink z nich przez dwa tygodnie, potem przez taki sam czas inny, i właściwie w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj oraz o to, aby mieć duży stopień witaminy D (na etap jesienno-zimowy wyróżnia się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go rano, gdyż więc dużo się wchłania), cynku i selenu. A gdyby więc dla Ciebie wciąż zbyt kilku- możesz wypróbować DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są pytania, które odpowiadają, że nie wykazują szczególnie silnego działania, ale są też takie, które przyjmują ich skuteczność. Moja ocena jest taka, że każdy organizm jest drugi i warto przebywać na sobie, jeżeli oczywiście są to własne środki. Wtedy bowiem nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Gdy nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Mieszkowice

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze założenia są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Panuje tam znacznie mniejsza temperatura, co daje żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i pewnie pogarsza jakość nasienia. Jeśli chodzisz na saunę- nie prowadź tegoż zwłaszcza niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się jeszcze nie brać długich, gorących kąpieli. Nie przechowuj laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie chodź obcisłych bokserek ani spodni. A najlepiej śpij nago. Twoje „wory” będą szczęśliwe.

Siłownia Mieszkowice

Bądź obowiązkowy

Choruję na zasad dwojaką aktywność: Seksualną i fizyczną. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji dania są bardzo zróżnicowane- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni wręcz ją zalecają. Cóż, tu i musisz zdać się na siebie i stworzyć eksperyment- sprawdź, jak podziała na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, mówić to będzie, że o. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli prędko nie istniał na siłowni również nie znasz odpowiedniej techniki- nie kieruj się od razu na nie wiadomo jak szerokie sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania pokazują, że zwłaszcza ćwiczenia wielkich części mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, dają duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie siedź zatem na tyłku, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I posiadaj. Mam okazję, że nie olejesz danej w niniejszym artykule nauce i poczynisz kroki, by stać się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Mieszkowice

 

Zobacz również partner do seksu

0 0 votes
Daj ocenę