Panele podłogowe Kobylin

Panele podłogowe Kobylin

6 maja, 2020 0 przez Mikołaj Online

Standardowe wymiary paneli podłogowych w biznesie budowlanym – Panele podłogowe są jednym z najczęściej wybieranych materiałów wykończeniowych do podłóg. Mają one nieskończenie wiele korzyści, dzięki temu są tak często wybierane. Są lekkie, popularne w życiu czystości, pasują do wszystkiego stylu wnętrza, no i wcale szybko się je realizuje. Nie potrzeba do tego wynajmować żadnej firmy, samemu bez kłopotu można sobie poradzić z wykończeniem podłogi panelami.

Panele podłogowe Mosina

Cechy charakterystyczne paneli podłogowych

Panele podłogowe można zamontować w dowolnym pomieszczeniu. Ich drogi wybór kolorystyczny a i imitacyjny sprawia, że bogata je bez problemu przystosować do dalekich zabiegów w jakich zostały wyposażone pomieszczenia. Panele podłogowe będą więc wybrać do miejsc zaaranżowanych w trybie klasycznym, nowoczesnym, rustykalnym czy glamour. Ich tony są bardzo różnorodne, można bez problemu kupić panele białe, w kolorach szarości, brązu i nawet panele czarne. Ale najistotniejszą kwestią na którą warto zwrócić uwagę przy zakupie paneli, są ich wymiary.

Zobacz również Wypalarnia kawy sklep

Z tego jaka istnieje długość paneli podłogowych, zależy ilość paczek koniecznych do zdobycia. Przed zakupami należy więc dokładnie zmierzyć powierzchnię użytkową pomieszczenia, w którym potrzebuje się ustawić na podłodze panele i zsumować ile metrów kwadratowych paneli będzie niezbędnych.

Panele podłogowe Mosina

Panele podłogowe Mosina

Panel podłogowy wymiary

Standardowy panel podłogowy ma rozmiary od 80cm do 220 cm, szerokość od 13 do 21 centymetrów i grubość paneli od 8 do 22 milimetrów. Wymiary panela podłogowego klasycznego to 1.30m długości na 0.20m szerokości i 8mm grubości. Takie panele można zlokalizować w jakimś hipermarkecie budowlanym. Kupując panele o takich wymiarach, zawsze potrafimy się spotkać z ostatnim, że w paczce będzie 2, 47 m2. Jeśli więc na dowód salon, jaki wymagamy wyremontować ma podłogę o powierzchni 10m2, to będziemy potrzebowaliby zakupić cztery paczki danych paneli podłogowych.

Wymiary paneli niestandardowych

Poza panelami o klasycznych wymiarach, można się ponadto w sklepach natknąć na panele o kilka innych wymiarach, bardziej ciekawych. Do nich ważna na pewno zaliczyć panele, jakie są bardzo małe. Ich szerokość nie przekracza 13cm, są a one o bardzo węższe niż klasyczne panele podłogowe. Tak jedno istnieje oraz z panelami bardzo szybkimi, jakie zawierają nie więcej niż 80cm długości. Takie słabe i małe panele podłogowe sprawdzą się w ciasnych pomieszczeniach, w sukcesie dużo obszernych pomieszczeń montowanie takich małych i złych paneli będzie szczególnie długie i wymagające.

Panele podłogowe Mosina

Ile jest paneli w paczce?

Wszystkie panele podłogowe są sprzedawane w paczkach. Nie zajmuje szanse zakupu paneli na grę, a można podać do biznesu nie otwartą paczkę paneli, jeśli dostało się ich za bardzo. To ile w poszczególnej paczce znajduje się metrów kwadratowych paneli, zależy od wymiarów poszczególnych paneli. W kontakcie z tym niejednokrotnie w paczce znajduje się od 8 do 10 paneli podłogowych. Warto więc sprawdzić przy zakupie, ponieważ dzięki temu praktycznie można wymienić ilość potrzebnych paczek z panelami podłogowymi.

Panele podłogowe Mosina

Po wymiarach paneli podłogowych dowiesz się więcej tutaj: Standardowe wymiary paneli podłogowych w sklepie budowlanym

0 0 votes
Daj ocenę