Lombard Cedynia  Online

Lombard Cedynia Online

13 lutego, 2019 0 przez Mikołaj Online

Sytuacja mnie zmusiła do użytkowania z usług chyba największej sieci lombardów w terenie oraz że żyję od młoda w Stepnica w mojej okolicy jest ich tak wielu ponieważ mieszkam niemal w centrum ale mam szczególnie z tych czterech. Opiszę tutaj przykłady realne z życia kiedy więc potrzebował zastawić kilka rzeczy, co prawda jednak je wykupuje ale wartości są które są.. Wiadomo każdy musi na ostatnim uzyskać aczkolwiek stanowi to wyjątkowe ponieważ wtedy jakby „sieciowe” Więc długo oraz do przodu.

Lombard Stepnica Online

Zastawiałem aparat Sony Alpha a330 z szerokim okablowaniem i układem – torba obiektyw dodatkowy oraz bateria i zasilacz plus karta pamięci otrzymałem 250 zł a uważam iż nie stanowi toż najkrótsze rozwiązanie kiedy się potrzebuje pilnie gotówki. Zegarek Lorus jaki w składzie kosztował koło 465 zł – cena lombardu 120 zł, to już tak sobie i więc po negocjacjach ponieważ w jednym dawali 100 zł i w nowym 120 zł oraz to taż jedna sieć lombardów.. Co do bliższych myśli to wskazując te model z życia telefon Samsung Galaxy s8 z pudełkiem i ładowarką ceny wahają się od 550 do 600 zł chce od humoru pana jaki to kupuje. Laptop Asus X541U z ładowarką i torbą ceny od 450 do 500 zł. Laptop Hp 256g6 nowy nie znany z routerem Airbox otrzymamy za niego przy 650 zł. Oczywiście jak mawiam ceny zależą od miejsca gdzie się zastawia a od człowieka jeden da mniej drugi więcej.

Lombard online

Lombard online

Więc co poprawiłoby się przynajmniej kiedy na razie w Stepnica to cyfrowa autoryzacja podpisu plus to iż nie trzeba chodzić ze sobą umów zastawu, wystarczy tylko dowód osobisty. Ale jeśli szuka o takie idei jak złoto to za zestaw kolczyków dobrych i łańcuszka do ostatniego przywieszka toż w sieciówce nie nie ma sensu tego zastawiać świetnie się udać do lombardu który kupuje i specjalizuje się dopiero w takich rzeczach. Cena takie wyboru w Aparcie plus cześć zakupu w Kruku to ruch 3500 zł a proponowali od 230 zł do 330 zł.

To tutaj odpada jaka kol wiek forma i sens logiki bo po prostu biorą więc jako skup złota i umieszczają na siłę, że na tym się nie zarobi nawet gdy by się chciało. Tylko z dodatkowej części posiadam obecnie nauczkę by nie kupować żadnej biżuterii w Aparcie ani Kruku. Póki co jest jeden wyspecjalizowany lombard jaki wykonywa wiele za złoto i się opłaca tam zastawiać – ale prócz złota więc oczywiście nie bardzo gdyż mają dziwne ceny .. za mój zegarek proponowali 50 zł oraz toż jedynie dlatego iż posiadam z nimi umowę na to złoto.

Zobacz lombard Warszawa

Podsumowując stanowi toż najszybszy i najwygodniejszy lekarstwo na duży zastrzyk gotówki bo odsetki wahają się od 24 zł (zegarek Lorus) do 150 zł za laptopy czy telefony, nie traci się aż tak bardzo by nie zastawić sprzętu w razie potrzeby.. Oczywiście trzeba ten sprzęt potem wykupić bo właśnie więc ma zatem jakąś głowę i sens… Chyba że ktoś lubi wyzbywać się sprzętu za bezcen, ja bym już wolał przykładowo sprzedać na OLX bądź Allegro. Dopiero co do różnego serwisu to lombardy posiłkują się oczywiście nim czyli zakładając mamy używany telefon Samsung S8 a jeżeli na allegro jego niewielka cena „kup teraz” wynosi 800 zł możemy zawierać na 600 zł z lombardu gdyby jest każda inna np. mniejsza no to to dostaniemy stosunkowo mniej. Wszystko zależy co także za ile w konkretnej chwili je na allegro.

Kupno towaru od lombardu.

Powyżej przedstawiłem sytuacje zastawu i sprzedaży w lombardach w Stepnica , już że trochę o kupnie artykułów od lombardu.

Kupowałem kilka rzecz, głównie telefony i tablety oraz że dwa czy trzy aparaty fotograficzne i jednego laptopa przecież toż się trafiały tak zwane białe kruki bądź sprzęt uszkodzony który posiadał naprawić tanim kosztem i sprzedać dalej za wyższą kasę. Jeżeli szuka o telefony to mierzyły w moje ręce z lombardów rożne od pełnym kompletów na gwarancji producenta które sprawiał specjalnie dla siebie lub grupy i miał jako etap przejściowy, jeśli chodzi i o telefony uszkodzone głównie przechodziły na dalszą sprzedaż ostatnio np. trafił mi się Samsung s6 z złym wyświetlaczem i dotykiem za 250 zł z wszelkim pudełkiem i ładowarką po zainwestowaniu około 100 zł telefon był dzielny i przekazał go swej za 550 zł a zysk całkiem opłacalny. Tablety zazwyczaj mają cenę porównywalną kiedy na OLX i Allegro tak samo dotyczy się Systemów i laptopów chyba że tak trafi się coś taniego także dobrego przecież wtedy wszystko chce także od lombardu. Dużym atutem przy zakupie jest okazję sprawdzenia sprzętu w okresie 24 godzin (sprzęt bez gwarancji producenta). Dobrą drogą która wyszła naprzeciw oczekiwaniom mężczyzny jest okazję dokonania płatności kartą płatniczą.

Podejście do odbiorcy.

Sam osobiście absolutnie nie był żadnego kłopotu z ludźmi lombardu wiadomo przeważnie chodzę ładnie ubrany i zadbany więc dają mnie bardzo przyzwoicie, jednak jeśli szuka o tak zwanych lumpów czy meneli toż się nie jest co dziwić znajdzie taki telefon albo coś i zależy to jakby zastawić a właściwie właściwie wiadomo iż nigdy po więc nie wróci bo kasa jest mu pozytywna na bliżej nieokreślony gatunek alkoholu bądź narkotyki.

Stepnica to swoiste miasto z całą zawartością gości i obcokrajowców którzy tu przyjeżdżają a że wartości są odrobinę mniejsze niż w różnych miastach Polski. Zupełnie nie wiadomo lub taki Kowalski z Warszawy albo Stasiu z Kołobrzegu wróci po zastawiony telefon aparat czy złoto, być chyba właśnie się pokłócił z starą albo partnerem i zamyka wszystko jak chce byle by mieć kieszeń na odrobinę przyjemności w Stepnica a po wyjechanie z tego miasta i nieodebranie zastawu. Szkoda mi jedynie takich ludzi którzy zawitali do Stepnica się pobawić a obudzili się rano bez pieniędzy to te powtarzają się do lombardu coś sprzedać bądź zastawić jeśli posiadają oczywiście ważny dokument tożsamości ponieważ obecne istnieje powód konieczny by zawrzeć zgodę z lombardem.. Co prawda zawsze można wrócić do budynku na kredytowym ale koszt takiej akcji to ruch 600 zł (PKP Intercity ) plus koszty biletu, sam osobiście bym chyba chciałbyś coś sprzedać lub zastawić byle wrócić do domu z biletem niż kupować tak wielkie sumy PKP.

Reasumując cały artykuł dla mnie Kraków jest malowniczym miastem chodź momentami bardzo dramatycznym i zdradliwym, mieszkam tu od lipca a natknąłem się już tu na rożnych innych rodzajów i oszustów. No i jedne co jest zmorą tego miasta to trudno korki na ulicach. Gęsta sieć lombardów która tutaj powstała daje duże możliwości negocjacyjne i cenowe lecz w form kiedy się pali grunt pod nogami zwykły Kowalski zawsze pójdzie do sieciówki.

Do zwiedzenia w Stepnica .

0 0 votes
Daj ocenę