Leasing Błaszki  zadzwoń 887 332 665

Leasing Błaszki zadzwoń 887 332 665

30 października, 2019 0 przez Mikołaj Online

Leasing to bardzo specyficzny sposób nabycia określonych przedmiotów. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: kredytu i dzierżawy.
Przedmiot leasingu w umówionym czasie nie jest twój, masz prawo korzystania z niego, tylko w umówionym okresie.

Leasing Żychlin

Najpopularniejszy leasing związany jest z samochodami, chociaż wszystkie przedmioty, które są Ci niezbędne do prowadzenia działalności możesz nabyć w ten sposób. Nowo powstałe firmy mogą otrzymać leasing już pierwszego dnia prowadzenia działalności. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby w biurze ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób możesz korzystać z pomocy doradców, z którymi łatwo skontaktujesz się przy pomocy prostej ankiety, zamieszczonej na stronie, infolinii czy sms. Jasne jest, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym wykonującym pracę w firmie leasingowej, które mają biura w całej Polsce.

 

Podczas rozmowy uzyskasz wszystkie informacje dotyczące potrzebnych dokumentów (a są naprawdę nieliczne) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Wydatki które są ponoszone na leasingi, doliczamy do kosztów firmy i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Spotkanie z ekspertem, który przeanalizuje finanse i podatki, prowadzonej działalności gospodarczej , zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla właściciela małej i średniej firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to ogromne ułatwienie. Szczególnie ważne jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

Korzystając z tej formy, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale wyposażenie i auta dostawcze, a również, sprzęt potrzebny na budowie czy do wyposażenia gabinetów medycznych. Jeśli mamy do czynienia z autami,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Działanie jest proste. Wybierasz samochód, wybierasz dogodne finansowanie, wypełniasz formularz online lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
odbierasz samochód z salonu. Korzyści działania są nie do przecenienia. Oszczędzasz swój czas, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Możesz być pewien, że otrzymujesz najniższą, jak jest możliwa, której jeśli negocjował byś samodzielnie zapewne byś nie otrzymał. Jeździsz nowym autem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty wyłącznie lejesz benzynę, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną czuwa firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Prawidłowo opracowane ubezpieczenia gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w razie awarii, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Niewątpliwy atut to fakt, że nie musisz wykupywania samochodu, który leasingujesz. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i uzyskanie korzystnej ceny również nas nie dotyczą.

Jeśli, boisz się o fakt, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać płynność finansową istnieją alternatywne rozwiązania. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na auto używane, a firmy takie, jak Leasing Żychlin oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz zachować spokój, jeśli decydujesz się na nowe auto.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z dostępnością gotówki, możesz przekształcić zapisy umowy. Warunki spłat kredytu są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każdy człowiek może wykorzystać tą atrakcyjną formę, zamiast kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w gdy o leasing stara się osoba prowadząca działalność gospodarczą. Podpisujemy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, który, nam odpowiada, a my jeździmy nim, jeśli tylko w terminie płacimy raty. W zawartej umowie, określa się, że użytkujemy auto, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Jasne jest, nie ma żadnego przymusu wykupu samochodu.

Firma Leasing Żychlin wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: potwierdzenia tożsamości, zaświadczenia o zatrudnieniu, wydruku z konta osobistego.

Obligatoryjnie należy zawrzeć umowę ubezpieczenia. W tym przypadku, poza wygodą rozwiązania, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie powoduje konieczności zgłaszania do banku, nie nie wpływa na zmianę naszej zdolności do zaciągania kredytów. Jest to więc bardzo wysoka korzyśćjeśli mamy w planach wzięcie kredytu hipotecznego.

Leasing Żychlin

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Daj ocenę