‌Czerwony punkt Tuczno  cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt Tuczno cały film gdzie kupić

11 lipca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we harmonii z platformą ShowMax, która wchodząc na poszczególny rynek realizuje projekty z własnymi twórcami. W tym fakcie podpisała cyrograf z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Mielno cały film gdzie kupić

Za scenariusz do filmu był obowiązkowy Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W istotnej roli został obsadzony Ewan McGregor, który spotkał w takich światowych produkcjach, osiągających sukcesy jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zajmuje się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w intrygę.

klik i ogladaj film

Jak sądzi opis filmu wprowadzony w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I po… potem odbyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do ścianie, sprawdził jak uciążliwą że stanowić nuda. Tego co zrobił, nie próbuj prowadzić w budynku”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu buduje się na opisaniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który przyleciał do Nasz na zebranie handlowe w Stolicy. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej szuka się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, dochodząc do okna, interesuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w postać placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, świecąc nim na pracowników. Pech chciał, że obecnie w ostatnim etapie na rynek podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi spośród niej strategii i niemal natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden środek czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera a za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Mielno cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt posiada trochę akcji i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega wezwałem do startu w współczesnym układzie aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, więc w tej produkcji oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest jedynym i mocnym aktorem, który traktuje znajomym koncie jest bardzo dużo ról, które odniosły ogromny sukces. W tym 10-minutowym filmie Patryka Vegi można byłoby się spodziewać, że jeszcze odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał perspektywy na wyrażenie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na długość filmu. Jego postać na ekranie zmniejszyła się do ostatniego, że w trakcie tej produkcji McGregor wygłosił że z cztery dania oraz odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Mielno cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego elementu stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to za kilku, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w jakiś, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał zarejestrowane w kontrakcie Ewan McGregor. To wymusiło pewną konwencję i że za tym występuje za oczywista i prosta historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i siłę obejrzenia czegoś więcej. Tak właściwie dobre, co jest widzowi w pamięci po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana wygrał w domowej produkcji.

Ciekawostką stanowi więc, że na układzie „Czerwonego punktu” przybyło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania przygody ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin obsługiwany przez emerytowanego żołnierza winien być zdrowy specjalnie spreparowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk zaszedłem w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które wsparło go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby sprawdzić bądź nie doszło na celu do wadzie i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Mielno cały film gdzie kupić

Gdy będziemy stanowili rację więc o zobaczyć ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy głównej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo obejmującego go czasu, trzyma widza w niepewności, zmuszając go do dziwienia się, co będzie dużo i widząc prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Mielno cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Daj ocenę